Sivuston ylläpito:

kannonkiertajat-logo

Kanta-Hämeen AS-sarja 2018 sarjapisteet

E-LUOKKA   8.5  15.5 29.5  5.6 7.8  14.8  21.8 28.8 4.9
Kuski Seura FoSUA VaToSUA RiiUA TAUK AAU HyUa LopUa UFAK LamUa  yht
1. Teemu Lehtinen - 14 16 16 16 62
2. Timo Mannila - 12 13 14 39
3. Valtteri Mäkelä - 13 14 11 38
4. Vesa Härkönen - 14 12 26
5. Jarkko Laurila Lopua 16 16
6. Jaakko Filppula - 13 13
6. Riina Rautiainen LopUa 13 13
E-LUOKKA   8.5  15.5 29.5  5.6 7.8  14.8  21.8 28.8 4.9
Kartturi Seura FoSUA VaToSUA RiiUA TAUK AAU HyUa LopUa UFAK LamUa  yht
1. Jussi Kokko - 14 16 16 16 62
2. Timo Pekurinen - 12 13 14 39
3. Mikko Winsten - 13 14 11 38
4. Vanessa Härkönen - 14 12 26
5. Jarno Sairiala - 16 16
6. Ella Filppula - 13 13
6. Roope Rautiainen LopUa 13 13
C-LUOKKA   8.5  15.5 29.5  5.6 7.8  14.8  21.8 28.8 4.9
Kuski Seura FoSUA VaToSUA RiiUA TAUK AAU HyUa LopUa UFAK LamUa  yht
1. Janne Haaparanta I-HelUA 14 11 13 14 52
2. Harri Kivimäki - 11 9 12 13 45
3. Janne Raitala TAUK 12 16 16 44
4. Mikko Alitalo Lopen Ua 16 14 14 44
5. Tuija Järvinen - 10 13 6 11 40
6. Kari Maunula LopUA 7 7 10 10 34
7. Esko Vuorenpää KangUA 13 11 8 32
8. Arvo Etelä VaToSUA 6 9 12 27
9. Jukka Toivonen RiiUA 5 12 9 26
10. Jarkko Laurila Lopua 10 7 7 24
11. Kai Arminen LopUA 8 6 4 5 23
12. Hannu Kamppi Spauk 9 5 6 20
13. Janne Yliheikkilä - 4 8 8 20
14. Henna Erämaja - 16 16
15. Stefan Strand - 4 4
16. Matti Vilmi Spauk 3 3
Kartturi Seura  8.5  15.5 29.5  5.6 7.8  14.8  21.8 28.8 4.9 yht
C-LUOKKA  FoSUA VaToSUA RiiUA TAUK AAU HyUa LopUa UFAK LamUa
1. Jussi Pasanen I-HelUA 14 11 13 14 52
2. Jani Joensuu TamUA 11 9 12 13 45
3. Aki Raitala TAUK 12 16 16 44
4. Johanna Erämaja Lopen Ua 16 14 13 43
5. Mika Yli-Marttila LopUA 7 7 10 10 34
6. Päivi Laajamäki KangUa 13 11 8 32
8. Jukka Pehkonen VaToSUA 6 9 12 27
7. Jari Järvinen - 10 6 11 27
9. Lauri Heikkilä RiiUA 5 12 9 26
10. Kristian Lappalainen - 4 8 8 4 24
11. Tarja Arminen LopUA 8 6 4 5 23
12. Ropert Kamppi - 9 5 6 20
13. Jukka Johansson - 10 7 17
14. Antti Erämaja AL-Hki 16 16
15. Henna Erämaja - 13 13
16. Jarno Sairiala - 7 7
17. kalle Helmikkala AL-Hki 3 3
B-LUOKKA   8.5  15.5 29.5  5.6 7.8  14.8  21.8 28.8 4.9
Kuski Seura FoSUA VaToSUA RiiUA TAUK AAU HyUa LopUa UFAK LamUa yht
1. Jani Muhli HyUA 16 13 16 16 61
2. Raul Kotajärvi AL-Oulu 14 16 12 11 53
3. Mika Salo RiiUA 11 14 13 38
4. Ari Karjalainen AAU 10 11 14 35
5. Egil Sundberg UFAK 9 14 10 33
6. Anita Heino HyUA 13 11 24
7. Hannu Putila SaloUA 12 9 21
8. Oma Winberg HyUa 13 13
9. Aleksi Mattsson KangUA 12 12
Rolf Felin UFAK 12 12
11. Ville Suominen AAU 8 8
Ari Halmela UAU 8 8
B-LUOKKA   8.5  15.5 29.5  5.6 7.8  14.8  21.8 28.8 4.9
Kartturi Seura FoSUA VaToSUA RiiUA TAUK AAU HyUa LopUa UFAK LamUa yht
1. Antti Niemelä HyUA 16 13 16 16 61
2. Jarno Kotajärvi AL-Kuopio 14 16 12 11 53
3. Eemi Salo RiiUA 11 14 13 38
4. Pasi Winberg HyUA 13 11 13 37
5. Mika Pulkkinen LopUA 10 11 14 35
6. Bengt Ölander UFAK 9 14 10 33
7. Risto Suomela SaloUA 12 9 21
8. Mikko Kallio KangUA 12 12
Stefan Felin UFAK 12 12
10. Pauli Halminen AAU 8 8
Esa Halmela Autoliitto Lahti 8 8
MA-LUOKKA   8.5  15.5 29.5  5.6 7.8  14.8  21.8 28.8 4.9
Kuski Seura FoSUA VaToSUA RiiUA TAUK AAU HyUa LopUa UFAK LamUa yht
1. Henri Oksman VMF 14 13 10 13 50
2. Miikka Mäenpää AAU 10 8 7 9 34
3. Olli Riiho RiiUA 11 12 10 33
4. Jari Koivisto FoSUA 9 11 11 31
5. Timo Ristolainen - 9 7 8 6 30
6. Raimo Vennola HeiUA 13 16 29
7. Matti Raunimo TCOF 14 14 28
8. Matti Erämaja AL-Hki 7 6 14 27
9. Kari Mäkinen VaToSUA 12 13 25
10. Kari Hintikka FoSUA 9 12 21
11. Markku Innala TAUK 8 12 20
12. Iiro Rousku NaSU 16 16
Markku Jalava LopUa 16 16
Hannu Pusa TCOF 16 16
15. Mari Heikkilä AL Hki 6 4 5 15
16. Jarno Laine AAU 11 11
17. Esa Orava LopUA 10 10
18. Konsta Karppinen - 8 8
19. Heikki Lehtonen VaToSUA 7 7
20. Petri Hippeläinen TAUK 5 5
MA-LUOKKA   8.5  15.5 29.5  5.6 7.8  14.8  21.8 28.8 4.9
Kartturi Seura FoSUA VaToSUA RiiUA TAUK AAU HyUa LopUa UFAK LamUa yht
1. Jari Kulmala KangUA 13 16 11 16 56
2. Antti Nousiainen LahUA 14 13 10 13 50
3. Marko Mäenpää AAU 10 8 7 9 34
4. Markus Riiho RiiUA 11 12 10 33
5. Aimo Haikonen - 9 7 8 6 30
6. Jari Itäkodes TCOF 14 14 28
7. Antti Erämaja AL-Hki 7 6 14 27
8. Markus Mäki VaToSUA 12 13 25
9. Joni Halme FoSUA 9 12 21
10. Heikki Komeri TAUK 8 12 20
11. Jukka Lahtinen - 9 11 20
12. Stefan Åstrand UFAK 16 16
Esa Orava LopUA 16 16
14. Reijo Mäkeläinen AL Hki 6 4 5 15
15. Niko Hippeläinen - 5 7 12
16. Pekka Virtanen AAU 11 11
17. Riku Bitter RiiUA 10 10
18. Anssi Karppinen TCOF 8 8
Free business joomla templates