Sivuston ylläpito:

kannonkiertajat-logo

Kanta-Hämeen AS-sarja 2017 sarjapisteet

Epäviralliset loppupisteet
E-LUOKKA   9.5  25.5  6.6 8.8 15.8  22.8  29.8 5.9
Kuski Seura FoSUA VaToSUA TAUK AAU RiiUA HyUa LopUa LamUa  yht
1. Samuli Sulku - 16 16 16 13 12 16 89
2. Janne Yliheikkilä - 12 16 14 14 14 16 14 88
3. Petteri Tikkaoja - 14 14 13 13 16 13 83
4. Valtteri Mäkelä - 12 10 11 9 12 54
5. Teemu Lehtinen - 11 12 12 6 41
6. Timo Mannila - 10 11 9 30
7. Jarmo Salminen HyUA 12 9 21
8. Linda Vekka AAU 10 8 18
9. Jari Järvinen - 16 16
10. Sami Holopainen - 14 14
Tanja Siren RiiUa 14 14
12. Otso Kakko - 13 13
Minna Luoma - 13 13
Mikko Valli - 13 13
Ari Hiiri - 13 13
16. Annakaisa Järvinen - 12 12
17. Pekka Mattila - 11 11
Jussi Kokko - 11 11
Aleksi Paananen - 11 11
Suvi Reinikainen RiiUa 11 11
21. Riikka Kopra - 10 10
Kalevi Gardiemaister - 10 10
Kirsi Lehtonen Hauhon sisu 10 10
24. Ilkka Elomaa AAU 9 9
Katariina Bitter RiiUA 9 9
Sami Sirkiä - 9 9
27. Pertti Kurki-Suonio AAU 7 7
E-LUOKKA   9.5  25.5  6.6 8.8 15.8  22.8  29.8 5.9
Kartturi Seura FoSUA VaToSUA TAUK AAU RiiUA HyUa LopUa LamUa  yht
1. Seppo Sulku - 16 16 16 13 12 16 89
2. Kristian Lappalainen - 12 16 14 14 14 14 16 14 88
3. Lauri Tikkaoja - 14 14 13 13 16 13 83
4. Mikko Winsten - 12 10 11 9 12 54
5. Jussi Kokko - 11 12 12 6 41
6. Timo Pekurinen - 10 11 9 30
7. Lauri Heikkilä HRCF 12 9 21
8. Heikki Kuusniemi P-HUA 10 8 18
9. Henna Erämaja - 16 16
10. Suvi Reinikainen RiiUa 14 14
11. Iiro Kakko - 13 13
Ville Mannila - 13 13
Petri Haltsonen - 13 13
Anni Hiiri - 13 13
15. Jari Järvinen - 12 12
16. Tiina Mattila - 11 11
Teemu Lehtinen - 11 11
Jyri Lappalainen - 11 11
Tanja Siren RiiUa 11 11
20. Heimo Valli - 10 10
Ari Sinkkonen - 10 10
Pasi Lehtonen Hauhon Sisu 10 10
23. Risto Pekonen AAU 9 9
Veikka Bitter RiiUA 9 9
Samuel Sirkiä - 9 9
26. Mervi Kallioinen HyUa 7 7
C-LUOKKA   9.5  25.5  6.6 8.8 15.8  22.8  29.8 5.9
Kuski Seura FoSUA VaToSUA TAUK AAU RiiUA HyUa LopUa LamUa  yht
1. Aleksi Mattsson KangUA 14 16 16 10 16 16 88
2. Janne Haaparanta - 14 11 16 13 14 14 82
3. Mika Salo RiiUA 16 14 8 13 10 11 7 72
4. Esko Vuorenpää KangUA 8 11 11 16 13 4 6 11 70
5. Tuija Järvinen - 13 9 10 12 14 9 6 67
6. Kari Maunula Lopua 11 10 13 4 12 12 9 67
7. Janne Raitala TAUK 12 5 10 11 12 13 63
8. Arvo Etelä VaToSUA 12 9 14 8 9 10 8 62
9. Harri Kivimäki - 10 6 13 10 39
10. Jukka Toivonen RiiUA 9 13 7 9 38
Kai Arminen LopUA 7 7 6 6 7 5 38
12. Petteri Levonoja PR-Racing 8 8 5 8 7 36
13. Tuovi Hakala - 11 12 23
14. Raul Kotajärvi AL-Oulu 12 7 19
15. Teemu Hakala AAU 16 16
16. Jari Järvinen - 14 14
Hannu Kamppi Spauk 9 5 14
18. Sakari Johansson - 8 8
19. Henna-Riikka Erämaja - 7 7
20. Rasmus Hakala AAU 6 6
Kartturi Seura FoSUA VaToSUA TAUK AAU RiiUA HyUa LopUa LamUa yht
C-LUOKKA   9.5  25.5  6.6 8.8 15.8  22.8  29.8 5.9
1. Mikko Kallio KangUA 14 16 16 10 16 16 88
2. Jussi Pasanen - 14 11 16 13 14 14 82
3. Eemi Salo RiiUA 16 14 8 13 10 11 7 72
4. Johanna Erämaja - 13 9 10 12 14 14 9 6 72
5. Päivi Laajamäki KangUa 8 11 11 16 13 4 6 11 70
6. Jarkko Laurila Lopua 11 10 13 4 12 12 9 67
7. Aki Raitala TAUK 12 5 10 11 12 13 63
8. Jukka Pehkonen VaToSUA 12 9 14 8 9 10 8 62
9. Jani Joensuu TamUA 10 6 13 10 39
10. Tarja Arminen LopUA 7 7 6 6 7 5 38
11. Pasi Levonoja KangUA 8 8 5 8 7 36
12. Teemu Toivonen - 9 13 7 29
13. Teemu Hakala AAU 11 6 12 29
14. Rasmus Hakala AAU 16 16
15. Timo Rytinki AL-Hki 9 5 14
16. Immo Mörönen - 12 12
17. Lauri Heikkilä HRCF 9 9
18. Jukka Johansson - 8 8
19. Antti Erämaja - 7 7
Risto Kotajärvi AL-Oulu 7 7
B-LUOKKA   9.5  25.5  6.6 8.8 15.8  22.8  29.8 5.9
Kuski Seura FoSUA VaToSUA TAUK AAU RiiUA HyUa LopUa LamUa yht
1. Rolf Felin UFAK 12 16 14 16 14 16 14 90
2. Mikael Laakso RaisUA 13 10 10 9 12 11 12 68
3. Jani Muhli Hyua 16 14 13 11 13 67
4. Jarmo Hakonen UFAK 6 14 14 16 50
5. Mikko Rintamäki JSAST 14 16 13 12 55
6. Anton Tuomala JSAST 12 14 16 42
7. Anssi Vuorinen TCOF 9 7 13 13 42
8. Hannu Putila SaloUA 11 11 8 11 41
9. Anita Heino HyUA 12 10 16 38
10. Egil Sundberg UFAK 8 13 10 31
11. Hannu Kamppi Spauk 12 11 23
12. Teemu Stenberg TAUK 10 11 21
13. Raul Kotajärvi AL-Oulu 13 13
14. Veijo Lehmuskanta LopUa 9 9
B-LUOKKA   25.5  6.6 8.8 15.8  22.8  29.8 5.9
Kartturi Seura FoSUA VaToSUA TAUK AAU RiiUA HyUa LopUa LamUa yht
1. Stefan Felin UFAK 12 16 14 16 14 16 14 90
2. Jarno Kotajärvi AL Kuopio 13 13 10 10 9 12 11 12 71
3. Antti Niemelä Hyua 16 14 13 11 13 67
4. Arto Mattila VaToSUA 14 16 13 12 55
5. Andrei Krüger UFAK 6 14 14 16 50
6. Ari Tuomala JSAST 12 14 16 42
7. Hannu Pusa TCOF 9 7 13 13 42
8. Risto Suomela SaloUA 11 11 8 11 41
9. Pasi Winberg HyUA 12 10 16 38
10. Bengt Ölander UFAK 8 13 10 31
11. Timo Rytinki AL-Hki 12 11 23
12. Jani Mild KonnMk/Ua 10 11 21
13. Jari Aalto LopUa 9 9
MA-LUOKKA   9.5  25.5  6.6 8.8 15.8  22.8  29.8 5.9
Kuski Seura FoSUA VaToSUA TAUK AAU RiiUA HyUa LopUa LamUa yht
1. Raimo Vennola HeiUA 16 11 13 14 13 16 83
2. Jari Koivisto FoSUA 16 16 12 14 14 10 82
3. Matti Raunimo TCOF 11 8 9 10 9 12 14 65
4. Olli Riiho RiiUA 13 12 11 13 9 6 64
5. Henri Oksman VMF 12 7 10 13 11 11 64
6. Anssi Karppinen TCOF 12 13 16 16 57
7. Markku Innala TAUK 10 9 8 10 5 14 56
8. Kari Mäkinen VaToSUA 14 11 7 9 10 51
9. Jukka Paloposki TAUK 9 9 7 13 38
10. Kari Hintikka FoSUA 11 11 12 34
11. Mikko Alitalo - 5 8 8 12 33
12. Sami Heinonen Al-Hki 14 14 28
13. Timo Ristolainen AL Hki 8 6 6 20
14. Jari Mäkinen TAUK 16 16
Jari Kulmala KangUA 16 16
16. Veli-Matti Lundahl AAU 13 13
17. Marko Mäenpää AAU 12 12
18. Matti Erämaja ALHki 10 10
Joni Orava LopUA 10 10
20. Markus Riiho RiiUA 9 9
21. Tommi Raami - 8 8
Eero Mäki-Tulokas FoSUA 8 8
23. Petri Haltsonen - 7 7
MA-LUOKKA   9.5  25.5  6.6 8.8 15.8  22.8  29.8 5.9
Kartturi Seura FoSUA VaToSUA TAUK AAU RiiUA HyUa LopUa LamUa yht
1. Jari Kulmala KangUA 16 11 13 14 13 16 83
2. Toni Koivisto FoSUA 16 16 12 14 14 72
3. Jari Itäkodes TCOF 11 8 9 10 9 12 14 65
4. Markus Riiho RiiUA 13 12 11 13 9 6 64
5. Antti Nousiainen LahUA 12 7 10 13 11 11 64
6. Markus Mäki VaToSUA 8 14 11 7 9 10 59
7. Timo Saarinen KangUA 12 13 16 16 57
8. Heikki Komeri TAUK 10 9 8 10 5 14 56
9. Kari Paulin TAUK 9 9 7 13 38
10. Jukka Paloposki TAUK 16 12 7 35
11. Joni Halme FoSUA 11 11 12 34
12. Matti Erämaja ALHki 5 8 8 12 33
13. Riku Bitter RiiUa 16 13 29
14. Timo Leppäkorpi UFAK 14 14 28
15. Aimo Haikonen MikUA 8 6 6 20
16. Antti Erämaja - 10 10
Esa Orava LopUA 10 10
Juha Sinkkonen KySUA 10 10
19. Olli Riiho RiiUA 9 9
20. Kalevi Kaija FoSUA 8 8
Free business joomla templates