Sivuston ylläpito:

kannonkiertajat-logo

XXXVIII Aprilli-ST VaToSUA 4.10.2014

tulostusaika: 04.10.2014 22.49:57

LUOKITTAIN TULOKSET luokka: C

SijNroKuljettajaKartanlukijaSeuratAutoTulosnpsyy
1 8 Heino Jani Winberg Pasi HyUA/HyUA Golf 842 3
2 6 Muhli Jani Niemelä Antti HyUA/HyUA Volkswagen 1547 2
3 5 Vuorinen Anssi Pusa Hannu TCOF/TCOF Toyota RAV4 2447 1
4 4 Stenberg Teemu Mild Jani TAUK/KonnMK/UA pienapu.fi RAV4 3240 0
5 3 Vuorenpää Esko Laajamäki Päivi KangUA/KangUA Punto 3394 0
7 Tusa Jyrki Hirsivaara Hannu AL-Lohja/AL-Lohja Volkswagen KESK 0 JAT puuttuu

kpl: 6 ilm: 0 trk: 5 hyl/sulj: 0 kesk: 1 per: 0 auki: 0

LUOKITTAIN TULOKSET luokka: B asemakohtaiset

SijNroKuljettajaKartanlukijaSeuratAutoTulosnpsyy
1 18 Putila Hannu Suomela Risto SaloUA/SaloUA Subaru 9859 2
2 19 Karjalainen Ari Pulkkinen Mika AAU/LopUA Golf GT 10841 1
3 17 Felin Rolf Felin Stefan UFAK/UFAK Impreza 12429 0
20 Leppäniemi Jani Syynimaa Vihtori VetUA/AL-Härmä RAV4 KESK 0 max myöhä ylitetty
16 Mattsson Aleksi Mattsson Heikki KangUA/KangUA Golf Country PER 0

kpl: 5 ilm: 0 trk: 3 hyl/sulj: 0 kesk: 1 per: 1 auki: 0

LUOKITTAIN TULOKSET luokka: M asemakohtaiset

SijNroKuljettajaKartanlukijaSeuratAutoTulosnpsyy
1 32 Karppinen Anssi Saarinen Timo TCOF/KangUA Toyota 3846 3
2 33 Koivisto Jari Koivisto Toni FoSUA/FoSUA Starlet 5532 2
3 31 Vennola Raimo Kulmala Jari PSAS/KangUA Terra-Team BMW 5657 1
4 34 Lundahl Veli-Matti Bitter Riku AAU/RiiUA Audi Coupe Quattr 6824 0
5 35 Hämäläinen Hannu Immonen Heli RiiUA/RiiUA Liikennetarvike S 7619 0
6 30 Heinonen Sami Leppäkorpi Timo PSAS/PSAS Audi 7858 0

kpl: 6 ilm: 0 trk: 6 hyl/sulj: 0 kesk: 0 per: 0 auki: 0

LUOKITTAIN TULOKSET luokka: A

SijNroKuljettajaKartanlukijaSeuratAutoTulosnpsyy
1 42 Lahtinen Mika Lahtinen Jukka AL-Lohja/AL-Lohja Justy 4054 2
2 39 Innala Markku Komeri Heikki TAUK/TAUK REMET-Suzuki 7849 1
3 40 Paloposki Jukka Mäenpää Miikka TAUK/AAU Subaru 9048 0
41 Ohrankämmen Kauko A Ohrankämmen Jari AL-HKI/TapUA Hessumobiili KESK 0
38 Ekola Ilpo Ekola Sami AL-Härmä/AL-Härmä Toyota KESK 0 auto rikki

kpl: 5 ilm: 0 trk: 3 hyl/sulj: 0 kesk: 2 per: 0 auki: 0

 

LUOKITTAIN ASEMAKOHTAISET TULOKSET luokka: C

SijNroKuljettajaKartanlukijaJAT1JAT2JAT3JAT4JAT5AT1JAT6AT2JAT7MaaliAT-yhtRTpMuutTulos
1 8 Heino Jani Winberg Pasi +0 -76 +0 +0 +0 +144 +0 +0 -22 +0 242 600 +0 842
2 6 Muhli Jani Niemelä Antti -15 -78 +0 +0 -51 +24 -32 +0 -147 +0 347 1200 +0 1547
3 5 Vuorinen Anssi Pusa Hannu -144 -80 -58 +0 -136 -41 -54 +0 -134 +0 647 1800 +0 2447
4 4 Stenberg Teemu Mild Jani -80 -223 -31 +0 -271 +63 -44 +0 -128 +0 840 2400 +0 3240
5 3 Vuorenpää Esko Laajamäki Päivi -392 -80 +0 +0 -333 +243 -11 +0 -535 +0 1594 1800 +0 3394
7 Tusa Jyrki Hirsivaara Hannu -447 +0 3600 -372 -114 +345 +195 +450 -34 +0 5557 3000 +0 KESK

kpl: 6 ilm: 0 trk: 5 hyl/sulj: 0 kesk: 1 per: 0 auki: 0

LUOKITTAIN ASEMAKOHTAISET TULOKSET luokka: B

SijNroKuljettajaKartanlukijaJAT1JAT2JAT3JAT4JAT5JAT6JAT7AT1JAT8AT2JAT9JAT10JAT11MAALIAT-yhtRTpMuutTulos
1 18 Putila Hannu Suomela Risto -95 -163 -407 -151 -390 +0 -497 -61 -269 +219 -491 +0 -516 +0 3259 6600 +0 9859
2 19 Karjalainen Ari Pulkkinen Mika -159 -176 -312 -69 -303 +0 -359 +18 -148 -64 -598 +0 -835 +0 3041 7800 +0 10841
3 17 Felin Rolf Felin Stefan -130 -224 -479 -101 -319 +0 -401 +12 -112 +0 -559 +0 -1092 +0 3429 9000 +0 12429
20 Leppäniemi Jani Syynimaa Vihtori -793 -438 -550 -561 -795 +0 -909 -159 -554 +126 -777 +0 -1398 +0 7060 4200 +0 KESK
16 Mattsson Aleksi Mattsson Heikki +0 +0 +0 PER

kpl: 5 ilm: 0 trk: 3 hyl/sulj: 0 kesk: 1 per: 1 auki: 0

LUOKITTAIN ASEMAKOHTAISET TULOKSET luokka: M

SijNroKuljettajaKartanlukijaJAT1JAT2JAT3JAT4JAT5JAT6JAT7AT1JAT8AT2JAT9JAT10JAT11MAALIAT-yhtRTpMuutTulos
1 32 Karppinen Anssi Saarinen Timo +0 -34 -204 -40 -136 +0 -285 -23 -128 +0 -397 +0 -799 +0 2046 1800 +0 3846
2 33 Koivisto Jari Koivisto Toni +0 -24 -214 -74 -146 +0 -387 -1 -96 +0 -271 +0 -719 +0 1932 3600 +0 5532
3 31 Vennola Raimo Kulmala Jari +0 -120 -263 -54 -252 +0 -433 +27 -156 +0 -336 +0 -1016 +0 2657 3000 +0 5657
4 34 Lundahl Veli-Matti Bitter Riku +0 +0 -231 -30 -160 +0 -376 +108 -68 +0 -408 +0 -643 +0 2024 4200 600 6824
5 35 Hämäläinen Hannu Immonen Heli +0 -3 -172 -38 -201 +0 -266 +0 -65 +0 -282 +0 -592 +0 1619 6000 +0 7619
6 30 Heinonen Sami Leppäkorpi Timo +0 -143 -383 -133 -382 +0 -601 -47 -256 +0 -622 +0 -1091 +0 3658 4200 +0 7858

kpl: 6 ilm: 0 trk: 6 hyl/sulj: 0 kesk: 0 per: 0 auki: 0

LUOKITTAIN ASEMAKOHTAISET TULOKSET luokka: A

SijNroKuljettajaKartanlukijaJAT1JAT2JAT3JAT4JAT5JAT6JAT7AT1JAT8AT2JAT9JAT10JAT11MAALIAT-yhtRTpMuutTulos
1 42 Lahtinen Mika Lahtinen Jukka +0 -93 -369 -89 -167 +0 -338 -8 -117 +0 -354 +0 -719 +0 2254 1800 +0 4054
2 39 Innala Markku Komeri Heikki -164 -134 -453 -195 -486 +0 -400 -179 -293 -77 -557 +0 -1311 +0 4249 3600 +0 7849
3 40 Paloposki Jukka Mäenpää Miikka -50 -237 -469 -93 -374 +0 -393 -69 -196 +0 -370 +0 -1397 +0 3648 5400 +0 9048
41 Ohrankämmen Kauko A Ohrankämmen Jari +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 KESK
38 Ekola Ilpo Ekola Sami +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 KESK

kpl: 5 ilm: 0 trk: 3 hyl/sulj: 0 kesk: 2 per: 0 auki: 0

Nousupisteet 2020 ensimmäisen SM/Cup-kilpailun jälkeen

Nousupisteet 2020

SM ja Cup - pisteet 2019

SM- ja Cup-pisteet 2019

Kilpailuja:

JSN Gruve is designed by JoomlaShine.com