Kanta-Hämeen AS sarja 21.08.2018 LopUA.n kilpailu

Ennakkotietoa kilpailuista, tuloslinkkejä ja kisojen jälkipuintia.

Valvojat: Moderaattori, Moderaattorit

wallu
Viestit: 14
Liittynyt: Ma Syys 19, 2011 4:55 pm
Paikkakunta: Riihimäki

Kanta-Hämeen AS sarja 21.08.2018 LopUA.n kilpailu

ViestiKirjoittaja wallu » Su Elo 19, 2018 3:02 pm

Vielä kerkiää ilmoittautumaan tiistain koitokseen.

Esa56
Viestit: 26
Liittynyt: La Touko 30, 2009 6:13 am
Paikkakunta: Hämeenlinna

Re: Kanta-Hämeen AS sarja 21.08.2018 LopUA.n kilpailu

ViestiKirjoittaja Esa56 » Su Elo 19, 2018 8:48 pm

Lähtöluettelo Kanta-Hämeen AS-sarja 2018
LopUA:N osakilpailu 21.08.2018

Lähtö: LopUA.n toimisto, Yhdystie 5 12700 LOPPI (käynti takapihalta)

MA- ja B -luokilla ylimääräiset RT-merkinnät rankaisevat 100 vp/kpl.

Luokka Nro Lähtöaika Kuljettaja Seura Kartturi Seura Auto
1 18:22
2 18:24
3 18:26
4 18:28
E 5 18:30 Manu Immonen Matias Immonen Nissan
6 18:32
7 18:34
8 18:36
9 18:38
C 10 18:40 Janne Haaparanta I-HelUA Jussi Pasanen Ì-HelUA Peugeot 106
C 11 18:42 Janne Raitala TAUK Aki Raitala TAUK Suzuki Alto
C 12 18:44 Arvo Etelä VaToSUA Jukka Pehkonen VaToSUA Fiat
C 13 18:46 Esko Vuorenpää KangUa Päivi Laajamäki KangUa Punto
C 14 18:48 Marcus Matilainen Teemu Peltola Fiesta
C 15 18:50 Harri Kivimäki Jani Joensuu TamUA Mitsubishi Colt
C 16 18:52 Hannu Kamppi Spauk Ropert Kamppi Kampin tilan Fiesta
C 17 18:54 Teemu Toivonen RiiUA Lauri Heikkilä RiiUA VW Golf
C 18 18:56 Timo rytinki Marianne hakanen Ford focus
C 19 18:58 Tuija Järvinen Jari Järvinen Fiat Punto
20 19:00
21 19:02
22 19:04
23 19:06
B 24 19:08 Pasi Kekkonen UFAK Matti Muttilainen UFAK MazdaB
B 25 19:10 Mika Salo RiiUA Eemi Salo RiiUA Impreza
B 26 19:12 Rolf Felin UFAK Stefan Felin UFAK Subaru Impreza
B 27 19:14 Hannu Putila SaloUA Risto Suomela SaloUA Subaru
B 28 19:16 Egil Sundberg UFAK Bengt Ölander UFAK Subaru
B 29 19:18 Anita Heino HyUA Pasi Winberg HyUA Winhaan Suzuki
B 30 19:20 Aleksi Mattsson KangUA Mikko Kallio KangUA VW Golf
B 31 19:22 Raul Kotajärvi AL-Oulu Jarno Kotajärvi AL-Kuopio Onni Corsa
B 32 19:24 Ville Suominen AAU Pauli Halminen AAU Vw Golf
B 33 19:26 Mikko Rintamäki JSAST Arto Mattila VaToSUA Mazda
34 19:28
35 19:30
36 19:32
37 19:34
M 38 19:36 Henri Oksman VMF Antti Nousiainen LahUA C2
M 39 19:38 Raimo Vennola HeiUA Jari Kulmala KangUA BMW
M 40 19:40 Hintikka Kari FoSUA Halme Joni FoSUA HaAS-Impreza
M 41 19:42 Matti Raunimo TCOF Jari Itäkodes TCOF RAV4
M 42 19:44 Jukka Paloposki TAUK Kari Paulin TAUK Corsa
M 43 19:46 Matti Erämaja AL-Hki Antti Erämaja AL-Hki VW - Golf
M 44 19:48 Olli Riiho RiiUA Erkki Laakso UFAK VW Golf
M 45 19:50 Timo Ristolainen AL Hki Aimo Haikonen MikUA Justy
M 46 19:52 Mari Heikkilä AL Hki Reijo Mäkeläinen AL Hki VW Golf
M 47 19:54 Markku Innala TAUK Heikki Komeri TAUK REMET-Suzuki
M 48 19:56 Miikka Mäenpää AAU Marko Mäenpää AAU Toyota Starlet
M 49 19:58 Anssi Karppinen TCOF Timo Saarinen KangUA Toyota
Esa Orava