Kanta-Hämeen AS-sarja, HyUA 14.8.2018 lähtöluettelo
Posted: Sun Aug 12, 2018 8:23 pm
Tervetuloa Hyvinkäälle!
"Lähtöpaikka: Hyvinkään Vauhtipuisto, Rallicross-rata, Hikiäntie 1508.
Trailerit voi jättää varikolle.
Aloittelijoille opastus lähtöpaikalla klo 18.00 tarvittaessa.
Kilpailukunnat ovat Hyvinkää ja Hausjärvi."
Nro Lähtö LK Kuljettaja seura Kartturi seura Auto
1 18:26 E Timo Mannila Timo Pekurinen Nissan
2 18:28 E Manu Immonen Matias Immonen Nissan
3 18:30 E Verneri Liljeström Jyrki Liljeström
4 18:32 E Petteri Tikkaoja Lauri Tikkaoja Golf
5 18:34 E Teemu Lehtinen Jussi Kokko Subaru Legacy
6 18:36
7 18:38
8 18:40
9 18:42 C Arvo Etelä VaToSUA Jukka Pehkonen VaToSUA Fiat
10 18:44 C Hannu Kamppi Spauk Ropert Kamppi Kampin tilan Fiesta
11 18:46 C Kai Arminen LopUA Tarja Arminen LopUA Vesivek Impreza
12 18:48 C Esko Vuorenpää KangUa Päivi Laajamäki KangUa Punto
13 18:50 C Jarkko Laurila Lopua Teemu peltola Fiesta
14 18:52 C Kari Maunula LopUA Mika Yli-Marttila LopUA Ford Focus
15 18:54 C Janne Yliheikkilä Kristian Lappalainen Nissan
16 18:56 C Teemu Toivonen RiiUA Lauri Heikkilä RiiUA VW Golf
17 18:58 C Tuija Järvinen Jari Järvinen Fiat Punto
18 19:00 C Mikko Alitalo Lopen Ua Johanna Erämaja Lopen Ua Nissan Micra
19 19:02 C Janne Raitala TAUK Aki Raitala TAUK Suzuki Alto
20 19:04 C Harri Kivimäki Jani Joensuu TamUA Mitsubishi Colt
21 19:06 C Janne Haaparanta I-HelUA Jussi Pasanen Ì-HelUA Peugeot 106
22 19:08
23 19:10
24 19:12 B Egil Sundberg UFAK Bengt Ölander UFAK Subaru
25 19:14 B Raul Kotajärvi AL-Oulu Jarno Kotajärvi AL-Kuopio Onni Corsa
26 19:16 B Mika Salo RiiUA Eemi Salo RiiUA Impreza
27 19:18 B Ari Karjalainen AAU Mika Pulkkinen LopUA
28 19:20 B Aleksi Mattsson Kangasalan UA Mikko Kallio Kangasalan UA VW Golf
29 19:22 B Mikko Rintamäki JSAST Arto Mattila VaToSUA Toyota
30 19:24 B Anton Tuomala JSAST Ari Tuomala JSAST Toyota
31 19:26
32 19:28
33 19:30
34 19:32
35 19:34
36 19:36 MA Matti Erämaja AL Hki Antti Erämaja AL Hki VW Golf
37 19:38 MA Mari Heikkilä AL Hki Reijo Mäkeläinen AL Hki VW Golf
38 19:40 MA Miikka Mäenpää AAU Marko Mäenpää AAU Toyota Starlet
39 19:42 MA Timo Ristolainen AL Hki Aimo Haikonen MikUA SUBARU
40 19:44 MA Markku Innala TAUK Heikki Komeri TAUK REMET-Suzuki
41 19:46 MA Matti Raunimo TCOF Jari Itäkodes TCOF Toyota RAV4
42 19:48 MA Jukka Paloposki TAUK Kari Paulin TAUK Corsa
43 19:50 MA Kari Mäkinen VaToSUA Markus Mäki VaToSUA RAV4
44 19:52 MA Hintikka Kari FoSUA Halme Joni FoSUA HaAS-Impreza
45 19:54 MA Raimo Vennola HeiUA Jari Kulmala KangUA BMW 325 iX
46 19:56 MA Henri Oksman VMF Antti Nousiainen LahUA C2
47 19:58 MA Olli Riiho RiiUA Erkki Laakso UFAK VW Golf
48 20:00 MA Jari Koivisto FoSUA Toni Koivisto FoSUA Starlet
"Lähtöpaikka: Hyvinkään Vauhtipuisto, Rallicross-rata, Hikiäntie 1508.
Trailerit voi jättää varikolle.
Aloittelijoille opastus lähtöpaikalla klo 18.00 tarvittaessa.
Kilpailukunnat ovat Hyvinkää ja Hausjärvi."
Nro Lähtö LK Kuljettaja seura Kartturi seura Auto
1 18:26 E Timo Mannila Timo Pekurinen Nissan
2 18:28 E Manu Immonen Matias Immonen Nissan
3 18:30 E Verneri Liljeström Jyrki Liljeström
4 18:32 E Petteri Tikkaoja Lauri Tikkaoja Golf
5 18:34 E Teemu Lehtinen Jussi Kokko Subaru Legacy
6 18:36
7 18:38
8 18:40
9 18:42 C Arvo Etelä VaToSUA Jukka Pehkonen VaToSUA Fiat
10 18:44 C Hannu Kamppi Spauk Ropert Kamppi Kampin tilan Fiesta
11 18:46 C Kai Arminen LopUA Tarja Arminen LopUA Vesivek Impreza
12 18:48 C Esko Vuorenpää KangUa Päivi Laajamäki KangUa Punto
13 18:50 C Jarkko Laurila Lopua Teemu peltola Fiesta
14 18:52 C Kari Maunula LopUA Mika Yli-Marttila LopUA Ford Focus
15 18:54 C Janne Yliheikkilä Kristian Lappalainen Nissan
16 18:56 C Teemu Toivonen RiiUA Lauri Heikkilä RiiUA VW Golf
17 18:58 C Tuija Järvinen Jari Järvinen Fiat Punto
18 19:00 C Mikko Alitalo Lopen Ua Johanna Erämaja Lopen Ua Nissan Micra
19 19:02 C Janne Raitala TAUK Aki Raitala TAUK Suzuki Alto
20 19:04 C Harri Kivimäki Jani Joensuu TamUA Mitsubishi Colt
21 19:06 C Janne Haaparanta I-HelUA Jussi Pasanen Ì-HelUA Peugeot 106
22 19:08
23 19:10
24 19:12 B Egil Sundberg UFAK Bengt Ölander UFAK Subaru
25 19:14 B Raul Kotajärvi AL-Oulu Jarno Kotajärvi AL-Kuopio Onni Corsa
26 19:16 B Mika Salo RiiUA Eemi Salo RiiUA Impreza
27 19:18 B Ari Karjalainen AAU Mika Pulkkinen LopUA
28 19:20 B Aleksi Mattsson Kangasalan UA Mikko Kallio Kangasalan UA VW Golf
29 19:22 B Mikko Rintamäki JSAST Arto Mattila VaToSUA Toyota
30 19:24 B Anton Tuomala JSAST Ari Tuomala JSAST Toyota
31 19:26
32 19:28
33 19:30
34 19:32
35 19:34
36 19:36 MA Matti Erämaja AL Hki Antti Erämaja AL Hki VW Golf
37 19:38 MA Mari Heikkilä AL Hki Reijo Mäkeläinen AL Hki VW Golf
38 19:40 MA Miikka Mäenpää AAU Marko Mäenpää AAU Toyota Starlet
39 19:42 MA Timo Ristolainen AL Hki Aimo Haikonen MikUA SUBARU
40 19:44 MA Markku Innala TAUK Heikki Komeri TAUK REMET-Suzuki
41 19:46 MA Matti Raunimo TCOF Jari Itäkodes TCOF Toyota RAV4
42 19:48 MA Jukka Paloposki TAUK Kari Paulin TAUK Corsa
43 19:50 MA Kari Mäkinen VaToSUA Markus Mäki VaToSUA RAV4
44 19:52 MA Hintikka Kari FoSUA Halme Joni FoSUA HaAS-Impreza
45 19:54 MA Raimo Vennola HeiUA Jari Kulmala KangUA BMW 325 iX
46 19:56 MA Henri Oksman VMF Antti Nousiainen LahUA C2
47 19:58 MA Olli Riiho RiiUA Erkki Laakso UFAK VW Golf
48 20:00 MA Jari Koivisto FoSUA Toni Koivisto FoSUA Starlet