Kanta-Hämeen AS-sarja AAU:n osakilpailu 6.8.2019 TULOKSET
Posted: Mon Aug 05, 2019 9:04 am
Tervetuloa kisailemaan aurinkoiseen Renkoon!
Kilpailukeskus: Nummenkylän Kylätalo, Hämeen Härkätie 4151,14300 Renko
Parkkipaikka: Urheilukenttä kylätalon välittömässä läheisyydessä, Uusitalontie 11, 14300 Renko
Älä aja kylätalon pihaan, muuten voi tulla mölkystä!
Mittis ajetaan ennen kilpailua ja ohjeet saa ilmoittautumisen yhteydessä.
1 18:30
2 18:32
3 18:34 E Vesa Hakola EMSC Mikael Korhonen EMSC Ford
4 18:36 E Sanna Salin RiiUA Jaana Outila LakUA Peugeot
5 18:38 E Juha Metsä-Mattila AAU Venny Metsä-Mattila BMW 325
6 18:40 E Manu Immonen Matias Immonen Nissan
7 18:42 E Mika Kirvesniemi Timo Pekurinen
8 18:44 E Teemu Hakala AAU Teemu Varho Kilp. Ulkop.
9 18:46
10 18:48 C Teemu Toivonen Jukka Toivonen RiiUA VW Golf
11 18:50 C Hannu Kamppi Spauk Ropert Kamppi LopUA Kampin tilan Fiesta
12 18:52 C Kai Arminen LopUA Tarja Arminen LopUA Subaru Eno
13 18:54 C Mikko Alitalo LopUA Johanna Erämaja LopUA Nissan Micra
14 18:56 C Esko Vuorenpää KangUA Päivi Laajamäki KangUA Punto
15 18:58 C Hannu Juselius THU Team Hannu Hirsivaara Al- Lohja Audi 1.8t
16 19:00 C Kari Maunula LopUA Mika Yli-Marttila LopUA Ford Focus
17 19:02 C Janne Yliheikkilä Kristian Lappalainen Nissan
18 19:04 C Ville Suominen AAU Antti Will VaToSUA Vw Golf
19 19:06
20 19:08
21 19:10
22 19:12
23 19:14 B Harri Kivimäki NokUA Jani Joensuu TamUa RaceColt
24 19:16 B Mika Salo RiiUA Eemi Salo RiiUA Impreza
25 19:18 B Anssi Vuorinen TCOF Hannu Pusa TCOF Toyota RAV4
26 19:20 B Janne Haaparanta I-HelUA Jussi Pasanen I-HelUA TP-Suzuki
27 19:22 B Jarmo Hakonen UFAK Andrei Kruger UFAK Justy
28 19:24 B Egil Sundberg UFAK Bengt Ölander UFAK Subaru
29 19:26 B Raul Kotajärvi AL Oulu Jarno Kotajärvi AL Kuopio KotA3
30 19:28 B Aleksi Mattsson KangUa Mikko Kallio KangUa VW Golf
31 19:30
32 19:32 M Hannu Lehtimäki Nasu Ari Varjonen Rauua Audi
33 19:34 M Anita Heino HyUA Pasi Winberg HyUA Winhaan RAV
34 19:36 M Matti Raunimo JAS Jari Itäkodes JAS Impreza
35 19:38 M Jari Koivisto FoSUA Toni Koivisto FoSUA Starlet
36 19:40 M Anssi Karppinen TCOF Timo Saarinen TCOF Toyota
37 19:42 M Jari Järvinen Antti Erämaja AL-Hki vw golf
38 19:44 M Markku Jalava LopUa Esa Orava LopUa Impreza
39 19:46 M Kari Hintikka FoSUA Joni Halme FoSUA Impreza
40 19:48 M Olli Riiho RiiUA Markus Riiho Rii UA Toyota RAV4
41 19:50 M Markku Innala TAUK Heikki Komeri TAUK REMET-Suzuki
42 19:52 M Jukka Paloposki TAUK Kari Paulin TAUK Impreza
43 19:54 M Timo Ristolainen AL Hki Aimo Haikonen MikUA SUBARU
44 19:56 M Jari Ojanperä NASU Jari Kulmala KangUA BMW
45 19:58 M Kari Mäkinen VaToSUA Markus Mäki VaToSUA RAV4
46 20:00 M Henri Oksman VMF Antti Nousiainen LamUA C2
47 20:02 M Mari Heikkilä AL Hki Reijo Mäkeläinen AL Hki VW Golf
48 20:04 M Mika Pulkkinen LopUA Riku Bitter RiiUA Toyota Rav4
49 20:06
Kilpailukeskus: Nummenkylän Kylätalo, Hämeen Härkätie 4151,14300 Renko
Parkkipaikka: Urheilukenttä kylätalon välittömässä läheisyydessä, Uusitalontie 11, 14300 Renko
Älä aja kylätalon pihaan, muuten voi tulla mölkystä!
Mittis ajetaan ennen kilpailua ja ohjeet saa ilmoittautumisen yhteydessä.
1 18:30
2 18:32
3 18:34 E Vesa Hakola EMSC Mikael Korhonen EMSC Ford
4 18:36 E Sanna Salin RiiUA Jaana Outila LakUA Peugeot
5 18:38 E Juha Metsä-Mattila AAU Venny Metsä-Mattila BMW 325
6 18:40 E Manu Immonen Matias Immonen Nissan
7 18:42 E Mika Kirvesniemi Timo Pekurinen
8 18:44 E Teemu Hakala AAU Teemu Varho Kilp. Ulkop.
9 18:46
10 18:48 C Teemu Toivonen Jukka Toivonen RiiUA VW Golf
11 18:50 C Hannu Kamppi Spauk Ropert Kamppi LopUA Kampin tilan Fiesta
12 18:52 C Kai Arminen LopUA Tarja Arminen LopUA Subaru Eno
13 18:54 C Mikko Alitalo LopUA Johanna Erämaja LopUA Nissan Micra
14 18:56 C Esko Vuorenpää KangUA Päivi Laajamäki KangUA Punto
15 18:58 C Hannu Juselius THU Team Hannu Hirsivaara Al- Lohja Audi 1.8t
16 19:00 C Kari Maunula LopUA Mika Yli-Marttila LopUA Ford Focus
17 19:02 C Janne Yliheikkilä Kristian Lappalainen Nissan
18 19:04 C Ville Suominen AAU Antti Will VaToSUA Vw Golf
19 19:06
20 19:08
21 19:10
22 19:12
23 19:14 B Harri Kivimäki NokUA Jani Joensuu TamUa RaceColt
24 19:16 B Mika Salo RiiUA Eemi Salo RiiUA Impreza
25 19:18 B Anssi Vuorinen TCOF Hannu Pusa TCOF Toyota RAV4
26 19:20 B Janne Haaparanta I-HelUA Jussi Pasanen I-HelUA TP-Suzuki
27 19:22 B Jarmo Hakonen UFAK Andrei Kruger UFAK Justy
28 19:24 B Egil Sundberg UFAK Bengt Ölander UFAK Subaru
29 19:26 B Raul Kotajärvi AL Oulu Jarno Kotajärvi AL Kuopio KotA3
30 19:28 B Aleksi Mattsson KangUa Mikko Kallio KangUa VW Golf
31 19:30
32 19:32 M Hannu Lehtimäki Nasu Ari Varjonen Rauua Audi
33 19:34 M Anita Heino HyUA Pasi Winberg HyUA Winhaan RAV
34 19:36 M Matti Raunimo JAS Jari Itäkodes JAS Impreza
35 19:38 M Jari Koivisto FoSUA Toni Koivisto FoSUA Starlet
36 19:40 M Anssi Karppinen TCOF Timo Saarinen TCOF Toyota
37 19:42 M Jari Järvinen Antti Erämaja AL-Hki vw golf
38 19:44 M Markku Jalava LopUa Esa Orava LopUa Impreza
39 19:46 M Kari Hintikka FoSUA Joni Halme FoSUA Impreza
40 19:48 M Olli Riiho RiiUA Markus Riiho Rii UA Toyota RAV4
41 19:50 M Markku Innala TAUK Heikki Komeri TAUK REMET-Suzuki
42 19:52 M Jukka Paloposki TAUK Kari Paulin TAUK Impreza
43 19:54 M Timo Ristolainen AL Hki Aimo Haikonen MikUA SUBARU
44 19:56 M Jari Ojanperä NASU Jari Kulmala KangUA BMW
45 19:58 M Kari Mäkinen VaToSUA Markus Mäki VaToSUA RAV4
46 20:00 M Henri Oksman VMF Antti Nousiainen LamUA C2
47 20:02 M Mari Heikkilä AL Hki Reijo Mäkeläinen AL Hki VW Golf
48 20:04 M Mika Pulkkinen LopUA Riku Bitter RiiUA Toyota Rav4
49 20:06