Turengin harkkari 5.6.2018
Posted: Sun Jun 03, 2018 8:49 pm
Kanta-Hämeen AS-sarja Turenki TAUK 5.6.2018
Lähtö / maali: Hannu Kivistö Painotie 15 14200 Turenki (Sähkö-Jore kyltti hallin päädyssä)
Kilpailu ajetaan Janakkalan alueella.
Erikoiskarttamerkki x= krepattu puu
Ilmoitathan etukäteen, jos tarvitsette aloittelijakoulutusta 0404510328. Mieluusti ajoissa.
Lähtöluettelo
luokka nro l-aika kuski-kartturi seurat auto
E 4 18.36 - /
E 5 18.38 - /
E 6 18.40 - /
E 7 18.42 Teemu Lehtinen - Jussi Kokko / Subaru
E 8 18.44 Valtteri Mäkelä - Mikko Winsten / Suzuki Jimny
E 9 18.46 Riina Rautiainen - Roope rautiainen LopenUA/LopenUA Opel Astra
E 10 18.48 Vesa Härkönen - Vanessa Härkönen / Honda Civic
E 11 18.50 Timo Mannila - Timo Pekurinen / Nissan
C 12 18.54 - /
C 13 18.56 Hannu Kamppi - Ropert Kamppi Spauk/ Kampin tilan Fiesta
C 14 18.58 Jarkko Laurila - Jarno Sairiala LopUA/ Volvo
C 15 19.00 Harri Kivimäki - Jani Joensuu /TamUA Mitsubishi Colt
C 16 19.02 Tuija Järvinen - Jari Jarvineno / Fiat Punto
C 17 19.04 Jukka Toivonen - Lauri Heikkilä RiiUA/RiiUA VW Golf
C 18 19.06 Stefan Strand - Kristian Lappalainen / Nissan
C 19 19.08 Kai Arminen - Tarja Arminen LopUa/LopUa Vesivek Impreza
C 20 19.10 Esko Vuorenpää - Päivi Laajamäki KangUA/KangUA Punto
C 21 19.12 Henna Erämaja - Antti Erämaja /
C 22 19.14 Janne Haaparanta - Jussi Pasanen I-HelUA/I-HelUA Peugeot 106
C 23 19.16 Arvo Etelä - Jukka Pehkonen VaToSUA/VaToSUA Fiat
C 24 19.18 Kari Maunula - Mika Yli-Marttila LopUA/LopUA Subaru Justy
M 25 19.30 Konsta Karppinen - Anssi Karppinen /TCOF Toyota
M 26 19.32 Markku Jalava - Esa Orava LopUA/LopUA Impreza
M 27 19.34 Timo Ristolainen - Aimo Haikonen / Subaru
M 28 19.36 Mari Heikkilä - Reijo Mäkeläinen AL-Hki/AL-Hki VW Golf
M 29 19.38 Jari Koivisto - Jukka Lahtinen FoSUA/Al-Lohja Starlet
M 30 19.40 Heikki Lehtonen - Niko Hippeläinen VaToSUA/- Lancer 4wd
M 31 19.42 Matti Raunimo - Jari Itäkodes TCOF/TCOF RAV4
M 32 19.44 Hannu Pusa - Jari Kulmala TCOF/KangUA BMW
M 33 19.46 Miikka Mäenpää - Marko Mäenpää AAU/AAU Toyota Starlet
M 34 19.48 Henri Oksman - Antti Nousiainen VMF/LahUA
M 35 19.50 Olli Riiho - Markus Riiho RiiUA/RiiUA VW Golf
M 36 19.52 Hintikka Kari - Halme Joni FoSUA/FoSUA HaAS-Impreza
B 37 19.54 - /
B 38 19.56 - /
B 39 19.58 - /
B 40 20.00 Raul Kotajärvi - Jarno Kotajärvi AL-Oulu/AL-Kuop Onni Corsa
B 41 20.02 Egil Sundberg - Bengt Ölander UFAK/UFAK Subaru
B 42 20.04 Jani Muhli - Antti Niemelä HyUA/HyUA Suzuki
B 43 20.06 Rolf Felin - Stefan Felin UFAK/UFAK Subaru Impreza
B 44 20.08 Hannu Putila - Risto Suomela SaloUa/SaloUa Subaru
B 45 20.10 Ari Karjalainen - Mika Pulkkinen AAU/LopUa Toyota
B 46 20.12 Ari Halmela - Esa Halmela UAU/AL-Lahti Toyota Tercel 4
B 47 20.14 Anita Heino - Pasi Winberg HyUA/HyUA Winhaan Suzuki
B 48 20.16 Aleksi Mattsson - Mikko Kallio KangasalanUA/Ka VW Golf
B 49 20.18 Mika Salo - Eemi Salo RiiUA/RiiUA Impreza
Lähtö / maali: Hannu Kivistö Painotie 15 14200 Turenki (Sähkö-Jore kyltti hallin päädyssä)
Kilpailu ajetaan Janakkalan alueella.
Erikoiskarttamerkki x= krepattu puu
Ilmoitathan etukäteen, jos tarvitsette aloittelijakoulutusta 0404510328. Mieluusti ajoissa.
Lähtöluettelo
luokka nro l-aika kuski-kartturi seurat auto
E 4 18.36 - /
E 5 18.38 - /
E 6 18.40 - /
E 7 18.42 Teemu Lehtinen - Jussi Kokko / Subaru
E 8 18.44 Valtteri Mäkelä - Mikko Winsten / Suzuki Jimny
E 9 18.46 Riina Rautiainen - Roope rautiainen LopenUA/LopenUA Opel Astra
E 10 18.48 Vesa Härkönen - Vanessa Härkönen / Honda Civic
E 11 18.50 Timo Mannila - Timo Pekurinen / Nissan
C 12 18.54 - /
C 13 18.56 Hannu Kamppi - Ropert Kamppi Spauk/ Kampin tilan Fiesta
C 14 18.58 Jarkko Laurila - Jarno Sairiala LopUA/ Volvo
C 15 19.00 Harri Kivimäki - Jani Joensuu /TamUA Mitsubishi Colt
C 16 19.02 Tuija Järvinen - Jari Jarvineno / Fiat Punto
C 17 19.04 Jukka Toivonen - Lauri Heikkilä RiiUA/RiiUA VW Golf
C 18 19.06 Stefan Strand - Kristian Lappalainen / Nissan
C 19 19.08 Kai Arminen - Tarja Arminen LopUa/LopUa Vesivek Impreza
C 20 19.10 Esko Vuorenpää - Päivi Laajamäki KangUA/KangUA Punto
C 21 19.12 Henna Erämaja - Antti Erämaja /
C 22 19.14 Janne Haaparanta - Jussi Pasanen I-HelUA/I-HelUA Peugeot 106
C 23 19.16 Arvo Etelä - Jukka Pehkonen VaToSUA/VaToSUA Fiat
C 24 19.18 Kari Maunula - Mika Yli-Marttila LopUA/LopUA Subaru Justy
M 25 19.30 Konsta Karppinen - Anssi Karppinen /TCOF Toyota
M 26 19.32 Markku Jalava - Esa Orava LopUA/LopUA Impreza
M 27 19.34 Timo Ristolainen - Aimo Haikonen / Subaru
M 28 19.36 Mari Heikkilä - Reijo Mäkeläinen AL-Hki/AL-Hki VW Golf
M 29 19.38 Jari Koivisto - Jukka Lahtinen FoSUA/Al-Lohja Starlet
M 30 19.40 Heikki Lehtonen - Niko Hippeläinen VaToSUA/- Lancer 4wd
M 31 19.42 Matti Raunimo - Jari Itäkodes TCOF/TCOF RAV4
M 32 19.44 Hannu Pusa - Jari Kulmala TCOF/KangUA BMW
M 33 19.46 Miikka Mäenpää - Marko Mäenpää AAU/AAU Toyota Starlet
M 34 19.48 Henri Oksman - Antti Nousiainen VMF/LahUA
M 35 19.50 Olli Riiho - Markus Riiho RiiUA/RiiUA VW Golf
M 36 19.52 Hintikka Kari - Halme Joni FoSUA/FoSUA HaAS-Impreza
B 37 19.54 - /
B 38 19.56 - /
B 39 19.58 - /
B 40 20.00 Raul Kotajärvi - Jarno Kotajärvi AL-Oulu/AL-Kuop Onni Corsa
B 41 20.02 Egil Sundberg - Bengt Ölander UFAK/UFAK Subaru
B 42 20.04 Jani Muhli - Antti Niemelä HyUA/HyUA Suzuki
B 43 20.06 Rolf Felin - Stefan Felin UFAK/UFAK Subaru Impreza
B 44 20.08 Hannu Putila - Risto Suomela SaloUa/SaloUa Subaru
B 45 20.10 Ari Karjalainen - Mika Pulkkinen AAU/LopUa Toyota
B 46 20.12 Ari Halmela - Esa Halmela UAU/AL-Lahti Toyota Tercel 4
B 47 20.14 Anita Heino - Pasi Winberg HyUA/HyUA Winhaan Suzuki
B 48 20.16 Aleksi Mattsson - Mikko Kallio KangasalanUA/Ka VW Golf
B 49 20.18 Mika Salo - Eemi Salo RiiUA/RiiUA Impreza