Eemin kanssa on ajeltu Riihimäen seudun maalaisteitä ja tehty uusia karttoja oikein urakalla. Reitin tekoon saatiin ylipuhuttua Riku Bitter, joten kansallisen veroinen harkkari olisi luvassa. Aloittelijoille on hyväpintaista reittiä ja konkareille haasteita. Ilmoittautumaan pääsee tästä.
Terveisin Mika ja Eemi
Kanta-Hämeen sarjan Riihimäen harkkari 15.8.2017
Moderators: Moderaattori, Moderaattorit
Re: Kanta-Hämeen sarjan Riihimäen harkkari 15.8.2017
Code: Select all
RiiUA harjoitusajo 15.8.2017 lähtöluettelo
Kilpailukeskus Lasin koulu, Tehtaankatu 27, Riihimäki
luokka nro l-aika kuski-kartturi seurat auto
E 1 18.30 - /
E 2 18.32 - /
E 3 18.34 - /
E 4 18.36 Petteri Tikkaoja - Lauri Tikkaoja -/- Golf
E 5 18.38 Jarmo Salminen - Lauri Heikkilä HyUA/HRCF Ford Fiesta
E 6 18.40 Teemu Lehtinen - Jussi Kokko / Subaru Forester
E 7 18.42 Janne Yliheikkilä - Kristian Lappalainen /
E 8 18.44 Aleksi Paananen - Jyri Lappalainen -/- BMW 530iA
E 9 18.46 Katariina Bitter - Veikka Bitter RiiUA/RiiUA VW Beattle
E 10 18.48 Valtteri Mäkelä - Mikko Winsten /
C 11 18.50 - /
C 12 18.52 - /
C 13 18.54 Kai Arminen - Tarja Arminen LopenUA/LopenUA Subaru Eno
C 14 18.56 Kari Maunula - Jarkko Laurila Lopenua/Lopenua Justy
C 15 18.58 Raul Kotajärvi - Risto Kotajärvi AL-Oulu/AL-Oulu Corsa
C 16 19.00 Janne Haaparanta - Jussi Pasanen / Peugeot 106
C 17 19.02 Petri Hippeläinen - Niko Hippeläinen TAUK/- kilp. ulkopuole
C 18 19.04 Aleksi Mattsson - Mikko Kallio KangUA/KangUA VW Golf
C 19 19.06 Arvo Etelä - Jukka Pehkonen VaToSUA/VaToSUA Fiat
C 20 19.08 Tuija Järvinen - Johanna Erämaja /
C 21 19.10 Esko Vuorenpää - Päivi Laajamäki KangUA/KangUA Punto
C 22 19.12 Tuovi Hakala - Teemu Hakala /AAU Golf
C 23 19.14 Janne Raitala - Aki Raitala TAUK/TAUK Suzuki Alto
M 24 19.18 - /
M 25 19.20 - /
M 26 19.22 Jari Koivisto - Toni Koivisto FoSUA/FoSUA Starlet
M 27 19.24 Kari Mäkinen - Markus Mäki VaToSUA/VaToSUA Ravi
M 28 19.26 Markku Innala - Heikki Komeri TAUK/TAUK REMET-Suzuki
M 29 19.28 Raimo Vennola - Jari Kulmala HeiUA/KangUA BMW
M 30 19.30 Henri Oksman - Antti Nousiainen VMF/LahUA Citroen
M 31 19.32 Timo Ristolainen - Aimo Haikonen ALHki/MikUA Justy
M 32 19.34 Matti Raunimo - Jari Itäkodes TCOF/TCOF Rav4
M 33 19.36 Kari Hintikka - Joni Halme FoSUA/FoSUA Impreza
M 34 19.38 Anssi Karppinen - Timo Saarinen TCOF/KangUA Toyota
M 35 19.40 Marko Mäenpää - Jukka Paloposki AAU/TAUK Corsa
B 36 19.42 - /
B 37 19.44 - /
B 38 19.46 Anton Tuomala - Ari Tuomala JSAST/JSAST Toyota
B 39 19.48 Teemu Stenberg - Jani Mild TAUK/Konnmk/Ua Rav 4
B 40 19.50 Jarmo Hakonen - Andrei Krüger UFAK/UFAK Subary
B 41 19.52 Hannu Putila - Risto Suomela SaloUA/SaloUA Subaru
B 42 19.54 Rolf Felin - Stefan Felin UFAK/UFAK Subaru Impreza
B 43 19.56 Mikko Rintamäki - Arto Mattila JSAST/VaToSUA
B 44 19.58 Anita Heino - Pasi Winberg HyUA/HyUa Winhaan Suzuki
B 45 20.00 Anssi Vuorinen - Hannu Pusa TCOF/TCOF Toyota RAV4
B 46 20.02 Mikael Laakso - Jarno Kotajärvi RaisUA/ALKuopio Escort Rs 2000
B 47 20.04 Jani Muhli - Antti Niemelä HyUA/HyUA Suzuki